Španělské nože AITOR

NOŽE AITOR – španělské nože a kapesní nože s dlouholetou tradicí. 
Španělská firma Nože Aitor se zabývá výrobou nožů do přírody, nožů na přežití, nožů bowie, loveckých a potápěčských nožů, mačet, vrhacích nožů, kapesních víceúčelových nožů aj.
Firma byla založena v roce 1939 a její výroba byla nejprve spojena s odvětvími příborů a železářství, aby se později postupně přeorientovala k „červenému” zavíracímu kapesnímu noži a sportovním nožům.
Od samého začátku je hlavním cílem společnosti Nože Aitor výroba nožů a čepelí té nejvyšší kvality s použitím nejvhodnějších materiálů s nejmodernějším výrobním zařízením a nejpřísnější kontrolou při výrobě.
Krok za krokem získávají Nože Aitor reputaci spojenou s kvalitou, což z nich činí jednoho z nejznámějších výrobců nožů v Evropě s jednoznačnou orientací na export.
V současné době Aitor Knives vyváží 50% své produkce do více než 50 zemí světa, včetně Německa, Francie, Itálie, Japonska, Argentiny, Brazílie a USA.
Nože Aitor jsou dodavatelem mnoha armád a oficiálních organizací jako OSN a UNESCO a jsou kompletně vyráběny ve španělské mekce nožů, v Albacete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *